מה הוא סיאנס ואיך עושים סיאנס  
!!!כל המובא כאן הוא לידע בלבד, סיאנס הוא הפרעה למת והוא אסור בהחלט
 
?אז מוכנים לדעת איך

מה זה סיאנס?
סיאנס, זה למעשה תקשור עם רוחות, עם נשמות שכבר לא בעולם הזה, כך מאמינים לפחות. יש אומרים, שהסיאנס הוא מקור הרוע בבית, ויש אומרים ההפך. לעיתים בסיאנס, הרוח שאיתה תקשרנו, עלולה להישאר לנצח באותו מקום שבו תקשרנו איתה, תלוי כיצד בוצע הסיאנס.

כיצד מתבצע הסיאנס?
או, שאלה טובה.
אז דבר ראשון, אני רוצה להזהיר - כל מה שנאמר בכתבה אינו בטוח לחלוטין, וממש לא מומלץ לעשות זאת.
הסיאנס מתבצע, בעזרת מספר חפצים, שיעזרו לתקשר עם אותה רוח שאנו רוצים להעלות, ולדבר איתה.
דף נייר, כוס הפוכה, אורות מעומעמים ומספר משתתפים מספיק בהחלט כדי לבצע סיאנס.
המשתתף, בוחר את הרוח שהוא רוצה להעלות. למשל קרוב משפחה שמת, חבר קרוב שנפטר וכו'...
כאשר הכל כבר מוכן, המדיום (אותה אישה או איש שמתמחת בעניין הסיאנס) מתחילה לתקשר עם אותה רוח, ומעלה אותה למקום. המדיום, עם אותו אדם שרצה להעלות את הסיאנס, שואלת את האדם מה הוא רוצה למעשה מאותה רוח. בשביל מה הוא רצה לתקשר עם הרוח. המדיום שואלת את הרוח שאלות, והרוח משיבה לה באמצעות הכוס, ודף הנייר. איך היא בדיוק משיבה לה, אינני רוצה לענות משום שיש כמה גרסאות וכמה שיטות לעשות זאת.
במקרה והמדיום מעלה רוח אחרת בטעות, ייתכן והרוח תרדוף את הבית או את המקום שהועלתה בו, למשך זמן רב. לכן, הסיאנס אינו בטוח לחלוטין, והסיכון בו הוא גדול ביותר.

אם אני רוצה לעשות סיאנס בעצמי, אני יכול?
התשובה לכך היא ממש לא!.
אני לא ממליץ לכם לעשות סיאנס לבדכם. סיאנס זהו לא משחק ילדים, ורק מבוגר אחראי יכול להרשות לעצמו להזמין מדיום (הסבר על זה, תוכלו לקרוא למעלה).

איזה תקלות צפויות בזמן הסיאנס?
ישנן די הרבה תקלות טכניות, שעלולות לקטוע את הסיאנס, שלא מרצון. למשל, אם אחד המשתתפים החליט לקום באמצע הסיאנס ולברוח - זה יהיה מעשה ממש לא נכון. בגלל זה, ההחלטה לבצע סיאנס חייבת להיות שלמה, ובטוחה.
או תקלה אחרת היא, שהמדיום מתעלפת, או לפתע לא מרגישה טוב ולא בריכוז. זה יקשה על תקשור המדיום עם הרוח, ועלול להווצר מצב מסוכן.

לסיום, הסיאנס\לא מומלץ באופן כללי?
הסיאנס ממולץ אך ורק למבוגר אחראי, שמצוי במצב בו הוא חייב לדעת תשובות מאותו אחד שנפטר ומת. או במצב בו המת ניסה להעביר משהו לפני מותו, אך לא הספיק, והסיאנס מאפשר למת להעביר את מה שרצה, גם לאחר שהוא מת.
הסיאנס לילדים אסור!!!     

http://www.magia18.com
החזרת אהבה במאגיה לבנה לפי סודות קבלה

טואול בניית אתרים