הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
   יוסף חי קבלה מעשית 
Love binding  I click go to my en page
Jewish Kabalah & Love binding worldwide 011972-509-609-554
.ביטול עין הרע I החזרת אהבה I ביטול כישופים.


 

   דף הבית    צור קשר עם יוסף חי    כישופי אהבה    לחשים     קבלה
   פורום מיסטיקה    סגולות עין הרע     עין הרע    טיהור    פתרון חלומות
   מזל וגורל    נומרולוגיה    קריאה בקפה    What is Kabbalah?    סגולות
   קבלה    Jewish Kabalah    החזרת אהבה    זוגיות    אהבה
   הצלחה פרנסה    סגולות    סוד החלומות    כישוף    מאגיה
   טיהור טיפ    נגד עין הרע    ביטול כישוף    וודו    פרנסה
   מחזיר אהבות    רוחניות    מיסטיקה    מורה רוחני    יוסף חי כתבה
   יעוץ רוחני טלפוני    spells witchcraft    דף פייסבוק    contact joseph chai    love spell
   Psychic Test    Wicca What Is It    magick Spells Casting    love spells list    לתשלום מאובטח
   החזרת אהבה פרסום
 
    דף הבית
    צור קשר עם יוסף חי
    כישופי אהבה
    מאגיה
    סיפור אישי
    לחשים
    חומרי כישוף
    גילגול נשמות
    קבלה
    רשימת תפוצה
    ספרים מומלצים
    שחרור מחרדה
    יוסף חי
    התמודדות עם חרדות
    רוחניות
    ABOUT us
    קמעות
    מלאכי הריפוי
    טיהור הגוף והנפש
    Evil Eye2
    סגולות עין הרע
    עין הרע
    טיהור
    פתיחה און ליין
    סיאנס
    החלפת הוספת שם
    תקשור2
    פתרון חלומות
    מיסטיקה קבלה
    מזל וגורל
    נומרולוגיה
    הפנג שואי
    הילות וצבעים
    ברכה בוידאו
    קריאה בקפה
    רייקי
    גרפולוגיה
    שדים
    מכשף
    מדיום
    רוחות
    רוחות בוידאו
    פתיחת גורל
    קבלה
    What is Kabbalah?
    Kabbalah
    סיפור מפחיד
    מוות קליני
    article הורדות
    קבלה הקדמת ספר הזוהר
    תהילים
    הבהרה משפטית
    סגולות
    דיבוק
    קבלה
    אנימציות
    Jewish Kabalah
    יוסף חי
    החזרת אהבה
    זוגיות
    אהבה
    אהבה
    הצלחה פרנסה
    סגולות
    אירגת הרמבן
    סוד החלומות
    אסטרולוגיה
    חינם לסלולרי
    מתקשר
    ביטול כישוף
    English
    mail me שלח מייל
    פירוש שמות
    מחזירי אהבה
    וודו
    פרנסה
    מזלות
    מחזיר אהבות
    זיווג
    רוחניות
    מיסטיקה
    מורה רוחני
    русский
    יוסף חי כתבה
    אסטרולוגיה
    יעוץ רוחני טלפוני
    spells witchcraft
    דף פייסבוק
    contact joseph chai
    love spell
    Psychic Test
    Wicca What Is It
    magick Spells Casting
    love spells list
    paypal paymant
    לתשלום מאובטח
    החזרת אהבה פרסום
לתשלום על בדיקת התאמה / ייעוץ רוחני נא לחץ על הלוגו 


טיהור -הבית והעסק
 

טיהור בתים
מתמחה בטיהור בתים לפי הקבלה,קטורת מחומרים מיוחדים,בדיקת איזורים חסומים בבית,תפילות מיוחדות ,ניקוי אנרגטי פתיחה של מצבורים שליליים בחלקי הבית החסומים.
טיהור מלא של הבית ,והכנסת כח תפילות לזכך את הבית לחיי רוגע ושלווה,בריאות ואהבה.
מגיעה לפי הזמנה מראש לכל הארץ.זמן הטיהור לבית ממוצע- כ120 דקות.
טיפים
בכל ראש חודש אלול תכתבו לעצמכם פתק לכבוד השנה החדשה ותזמנו לעצמכם את כל הבקשות שלכם לקראת השנה החדשה בזוגיות,בעבודה מבחינה כלכלית מבחינה אישית ואל תשכחו לבקש בשביל עצמכם מתנות וחופשה תכתבו את הדברים בזמן הווה כאילו שכבר השגתם את זה ותפרטו את הרעיונות עד הפרטים הקטנים כמו צורה גודל סכומים בצעים רגשות טעמים ותחושות
 שימו את הדף באיזה מקום מסתור טוב ותפתחו בחודש אלול הבא את המכתב ותבדקו מה השגתם במהלך השנה לעצמכם
 תשאו את עצמכם מה הדבר איפשר לי להשיג ולהגשים את החלומות וקיבלתי את המתנות הללו.
 
* שמנקים את הבית נפטרים פיזית מהליכלוך הפיזי אבל כדי להפטר מהליכלוך האנרגטי כדאי לומר בלב  שכל הקושי בפרנסה יעזוב את הבית וכל המריבות בין הילדים ייפסקו ותיכנס החברות והאהבה הביתה בחדר שינה של ההורים תבקשו שכל המתחים בין בני הזוג יתחלפו באהבה בתיקשורת מכבדת בקבלת הדעות השונות וכל יתר בקשותיכם  פשוט תנקו בעזרת המילים שלכם בזמן הנקיון.
 
* מומלץ להניח במקום מרכזי בבית מפל מים זורמים שהתחלפות מחזוריות המים תסמל את מחזוריות האנרגייה.
*שאתם מרגישים שנסגרות לכם יותר מידי דלתות בעבודה והצרות באות בצרורות קחו את קלף המזוזה שלכם תוציאו אותו מהמתקן שלו ושימו אותו בדף שפתחתם בצורה אקראית ל- 24 שעות בתוך ספר תהילים שתוציאו
  אותו מספר התהילים שימו לב לאותיות שהן ממש בולטות ותראו שהקלף כמו חדש.
 
* שיש בעיות בחיי נישואין יותר מידיי ריבים ,בגידות, צעקות ותחושה שהזוגיות הזו מתפוררת קחו את הכתובה שלכם, תפתחו ספר תהילים באופן אקראי ותכניסו בתוך הדף את הכתובה ל-24 שעות.
 
* שימו כוס שמן זית במקום מסתור בבית למשך חודש שלם ושימו במקום מסתור גבוה זה נועד לספוג לתוכו את כל האנרגיות השליליות ומערכות הטומאה שפועלות לרעתנו.
 
* שאתם מרגישים שאתם לא מצליחים להרדם מרוב מחשבות שמציפות אתכם תקראו את קריאת שמע על המיטה בתוך דקות ספורות תירדמו לשינה רצופה עריבה ורגועה
 
* נמצאים בתקופה שסיוטי לילה מטרידים את שנתכם ללא כל סיבה מוצדקת? שתו 2 כוסות מים לפני השינה תניחו סכין מנירוסטה מתחת לכרית ופזרו מלח גס במפתן דלת חדר השינה והקץ לסיוטי הלילה.
 
* אווררו ארונות בגדים והיפטרו מבגדים מצעים ומגבות שאינכם משתמשים בם ותחליפו בחדשים זאת על מנת לחדש את האנרגיה שמלווה אתכם ואת בני הבית האנרגיה התקועה והשלילית תתחלף באנרגיה חדשה של זרימה
  התחדשות שמחה והתלהבות שתוביל אתכם להתחדשות בעשייה אתם עלולים לגלות שגם אנשים שלא ראויים להיות בסבבתכם הקרובה יפנו לדרכים חדשות בשלום ויתווספו אנשים חדשים לחייכם שיתאימו לכם יותר באופי
  השיחה בפרגון ובאהדה כלפיכם.
 
* כואבות לכם השיניים? תניחו ציפורן על השן הכואבת.
 
* לטיפול בכאבי בטן ומחזור
תכינו כוס מים חמים שימו סוכר לטעמכם וכניסו 2-3 עלי מרווה למפונקים מבינכם אלה
שנגעלים מחליטות תכניסו לתוך התמצית של התה הרגיל 2 עלי מרווה ואחרי חצי דקה תוציאו מהכוס זה יקל על הכאב.
 
* חשים כאבים בגוף? שימו בקבוק חם (ג'וד) על איזור הכאב.
 
* לטיפול בסינוסים (כאבים באיזור הפנים) קומפרסים של מים חמים במקום הכואב זה אם מקדישים לכך
את הזמן הדרוש זה מפוגג את הכאבים.
 
* לטיהור אנרגטי תמידי בבית הכניסו צמחים ביולוגיים לחדרי הבית תהליך הפוטוסינטזה יעשה את העבודה.
 
* פזרו ציפורן או בזיליקום או פיטרוזיליה בפינות הבית לפתיחת דלת הפרנסה והזוגיות.
 
* מידי פעם הדליקו מקלות קטורת בחדרי הבית לטיהור אנרגיות השליליות
 
* בזמן מבחן חשוב או ראיון קבלה או פגישת עסקים חשובה תבקשו ממישהו קרוב לפזר עליכם מלח גס או שימו לעצמכם
בכיס מלח גס.
 
* שיטפו את הבית עם מים ממעיין טבעי או מי ים לשיחרור אנרגיות שליליות והטענת אנרגיות חדשות.
 
* רוצים ברק בבית שיפכו מעט מים מים המלח (לא הרבה כי נוצר שמן שעלול לגרום להחלקה) ותראו שהרצפות גם אם קרמיקות יאירו כמו מנורה.
 
* תנקו את הבית היטב היטב תשתפו עם עלי זית לשלום בית, רודא לנגד עין הרע,מרווה להרחקת כאבים ורוזמרין הרחקת מזיקים תוסיפו לוונדר לרוגע ושלווה ואני אאחל שיהיו לכם שמחות במשפחה.
 
במדור הזה אגיש לכם כמה עצות יעילות בסיסיות לטיהור של עצמכם, טיהור הבית וכד'. כאשר אתם עורכים את הטקסים, הקפידו לתכנן את הטקס לכל פרטיו. הקפידו שבני הבית יהיו מחוץ לבית, רצוי שגם חיות המחמד, אם יש לכם, יהיו מחוץ לבית, שהמקום והאווירה יהיו שקטים, טלפון מנותק.כלל לגבי טיפול בנרות. הנר חייב תמיד להיות מטוהר. בכל טקס שאתם עורכים הכולל נרות שמרו על כלל זה: לנקות את הנר עם אלכוהול 70% או 40%. הניקוי נעשה מבסיס הנר כלפי מעלה, עם פיסת צמר גפן או בד עדין לבן. לאחר מכן "הלבישו" (מרחו) את הנר עם שמן ארומטי מסוג טוב: יסמין, תפוז, אניס או שושנה (רק שמן אחד; אין צורך בתערובת). המשיחה נעשית מראש הנר כלפי הבסיס. עכשיו הנר מוכן לכל טקס.הערה חשובה 1: לעולם לא לכבות את הנר בנשיפה. הדרך הטובה ביותר לכבות את הנר היא בעזרת ממחט (snuffer), או להרטיב ברוק שתי אצבעות ובעזרתן לכבות את הנר, או בעזרת איזשהו כלי קטן שייעדתם אותו לשם כך.הערה חשובה 2: הטקס תמיד בנוי לפחות משני שלבים: שלב הפתיחה ושלב החתימה; פעולה שהקוסמים המודרנים נוטים להתעלם ממנה או פשוט לא יודעים אותה. כלומר, לא מספיק שתטהרו את האנרגיות השליליות מעצמכם, מהזולת או מהבית. פעולת הטיהור יוצרת שדה אנרגטי בתולי, שאם לא תמלאו אותו באנרגיות הרצויות, הוא יכול להוות שדה פתוח להיווצרות אנרגיות שליליות חדשות. אם כך, אחרי כל פעולת טיהור חייבים לבצע פעולת מילוי, כפי שיוסבר בהמשך בהוראות לטקסים.טיהור עצמכם מאנרגיות שליליות, גם מעין הרעטקס מס' 1צעד מס' 1: אחת השיטות היעילות ביותר להיפטר מאנרגיה שלילית היא להיטהר באמבט צמחים מטהרים.

קנו (או תקטפו בגינה) בזיליקום, קינמון, רוזמרין והדס (אפשר עלי דפנה במקום עלי הדס). לטחון אותם דק, או לכתוש במכתש ועלי. לקחת שתי כפיות ולשים באמבט. לטבול בו, לעצום את העיניים וראות בעיני רוחכם כיצד האנרגיה השלילית נשטפת מכם. הישארו שם ככל צורככם.צעד מס' 2: צאו מן האמבט. קחו נר שהוכן מראש, בצבע בהיר: לבן, ורוד, תכלת, ירוק בהיר או זהב, ושעליו חרטתם שמש. הדליקו את הנר ודמיינו לעצמכם שפתח נפתח בראשכם. ראו אור זהב זוהר זורם לתוככם. הרגישו את הטוהר והעוצמה ממלאים אתכם. הישארו במצב זה ככל צורככם. אתם יכולים להוסיף תפילה. בסיום סגרו את הפתח בראשכם.טקס מס' 2צעד מס' 1: הטקס דומה לטקס הראשון, אלא שאתם יכולים להשתמש בכף גדושה של מלח גס, במקום הצמחים. אפשר מלח ריחני, וגם מלח ים המלח.צעד מס' 2: צאו מן האמבט. משחו את עצמכם בשמן ארומטי, שדולל בשמן בסיס (אין לשים על הגוף תמציות שמנים ארומטיים, יש לדלל אותם בשמן בסיס חיטה, שקדים וכד'): קינמון, פצ'יולי, פרנקינסנס, שושנה, יסמין, רוזמרין (רק שמן אחד, אין צורך לערבב כמה שמנים).טקס מס' 3טקס לביטול השפעות שליליות, גם עין הרע.צעד מס' 1: שימו ביצה טרייה בתוך כוס מים. בקשו מאלוהים, או מהרוח העוזרת שלכם, לבוא לעזרתכם לכונן שלום, הרמוניה והגנה בחייכם. הדליקו נר לבן. חזרו על הטקס הזה במשך 9 ימים רצופים. לאחריהם שפכו את המים לרחוב, גינה או כל מקום פתוח אחר. קחו את הביצה למקום פתוח: גן, יער, חוף הים (היזהרו שלא יהיו סקרנים בסביבה, אתם עלולים לסיים את הטקס בתחנת המשטרה, במקרה הטוב), ורסקו את הביצה בכל הכוח שלכם. חזרו בפני האלוהים, או הרוח העוזרת שלכם, שכשם שהביצה נשברה, כך גם כל השפעה שלילית נשברה מחייכם.צעד מס' 2: השתמשו בצעד מס' 2 מטקס מס' 1 או-2.טיהור הבית מאנרגיות שליליות, גם מעין הרעטקס מס' 1צעד מס' 1: אתם יכולים להשתמש בבכור מוכן, או בתערובת צמחים שאמליץ לכם: שום, בצל, עלי דפנה, חרמל, חרדל, עשב לימון, פלפל שחור, קינמון, (לערבב ביחד לפחות 3 סוגים), לכתוש את הצמחים במכתש ועלי, להוסיף לבונה.

לשים בכלי חסין אש, לעבור בכל הבית, נגד כיוון השעון ולומר 3 פעמים: הבית הזה מטוהר מכל אנרגיה שלילית.

אם הצמחים עדיין בוערים, הניחו את הכלי במקום בטוח וצאו מהבית, או צאו למרפסת.צעד מס' 2: את האפר מהצמחים שבערו שימו בנייר כסף ופזרו אותו מתחת לעץ, או בשדה. לא לזרוק לשירותים או לשטוף בכיור.

בחזרתכם הביתה הדליקו נר לבן או ורוד שהוכן מראש, ונמשח באחד השמנים הארומטיים: סנדלווד, תפוז, פצ'ולי, מוסק, לבנדר. הדליקו את הנר, תעברו עמו בכל הבית עם כיוון השעון ואמרו: הבית הזה טהור, הבית הזה מוגן, בבית הזה שוכן אור, מזל ועושר. ולחלופין, אתם יכולים לומר את כל הנוסח של ברכת הבית, הנוסח החיובי.טקס מס' 2צעד מס' 1: שטפו את כל הבית במי מלח, לימון וחומץ. תשפכו את המים החוצה; לרחוב, לגינה (היזהרו מסקרנים. עדיף לא לעשות את הטקס הזה אם אינכם בטוחים לגבי הפרטיות שלכם). קחו קטורת (שקניתם והכנתם אותה מראש): פ'ציולי, או סנדלווד, או קינמון, או לימון (מספיק סוג אחד, הריחות החריפים יותר). הדליקו בכל חדר בבית, בכמות נדיבה – 3 מקלות בכל חדר, בסלון 4-5. קחו רעשן, או תוף, או פעמון, או אפילו שני מכסים של סירים. תעברו בכל חדר וחדר, נגד כיוון השעון, בעודכם מרעשים ברעשן, או מתופפים בתוף, או מכישים במכסי הסירים. ראו בעיני רוחכם כיצד האנרגיה השלילית עוזבת את הבית. בעודכם מבצעים את הטקס הזה אמרו לחש זה:מים טהורים מטהרים את הבית הזה

עשן קטורת טהור מטהר את הבית הזההניחו לקטורת לבעור עד הסוף.צעד מס' 2: הדליקו נר לבן או וורוד בכל חדר (הנר הוכן מראש, טוהר והולבש בשמן ארומטי מתאים: סנדלווד, תפוז, פצ'ולי, מוסק, לבנדר, שושנה, ילנג-ילנג (מספיק סוג אחד). הדליקו נר נוסף והחזיקו אותו ביד. תעברו עם הנר בכל חדרי הבית, עם כיוון השעון, ואמרו לחש זה:הבית הזה נקי וטהור

הבית הזה מוגן

בבית הזה שוכן בריאות

בבית הזה שוכנים אור ואהבה, שמחה ויצירה

בבית הזה שוכנת הרמוניה אלוהית(אתם יכולים להוסיף היגדים חיוביים כצורככם. היו יצירתיים. אתם יכולים להגיד את ברכת הבית המלאה, הנוסח החיובי). הניחו לנרות לבעור עד הסוף. בכך תם הטקס. הבית שלכם מטוהר.
מחזיר אהבה I בעיות זוגיות I החזרת אהבה I חרדות I פחדים I כישוף I כישופים I מזל I גורל I עין הרע I קבלה
היחיד שמחזיר אהבה גם לקהילות הומו לסביות
חשוב לזכור: 100% הצלחה רק בורא עולם נותן אל תאמינו לכל איש מיסטיקה או איש קבלה או מכשף שבמבטיח הבטחות שווא!
כמו כן (בגדר המלצה אישית ודיעה אישית) הזהרו כפל כפליים מאיגודי מיסטיקה אשר משמיצים אנשי קבלה טובים לחינם,
אלה הם "מיסטיקנים" מתחרים זה בדוק!!!! איגודים אלו אינם רשומים בשום רישום איגוד חוקי או מסודר כלשהו!
המשך גלישה מהנה: צוות האתר magia18.com
החזרת אהבה - כישוף אהבה  כישופים לאהבה - הסרת עין הרע כישוף  כישופים פתיחת מזל.